MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

SPOLUPRÁCE S RÁDIEM JUNIOR

 

Návštěva ZOO Dvůr Králové, která se uskutečnila v rámci školy v přírodě, přinesla dětem nejen zážitek ze světa zvířat africké přírody, ale i možnost seznámení se s prací redaktorů rozhlasového vysílání. V areálu ZOO jsme byly pořádány o spolupráci při natáčení přímého přenosu rádia Junior v zastoupení šéfredaktorky paní Zory Jandové a ředitele ZOO Dvůr Králové. Děti se staly přímými účastníky vysílání. Po krátkém interview s paní učitelkou se děti zpěvem, společně se Zorou Jandovou, zapojily do přímého přenosu.

Po skončení přenosu jsme se dohodli na další spolupráci s rádiem Junior a paní Zorou Jandovou, která pro děti vystupuje se svým programem.

 

Email od Zory Jandové ze dne 17. 6. 2014

Milá paní učitelko,

moc děkuji za zprávu, hned to předám kolegyním z týmu. Pozdravujte děti. Přijedeme se na Vás v novém školním roce podívat. To ještě domluvíme. Brzy se Vám někdo ozve a Ušouny do vašich 4 tříd pošleme. Můžete soutěžit i mezi sebou. Klidně za Vámi přijedeme natočit reportáž. Mám radost, kdykoli potkám takové nadšenkyně, jako jste byly Vy. Děti Vás totiž z "nadšenectví" usvědčily - byly skvělé.

Mějte se hezky.

Zora Jandová