objevujeme svět kolem nás

MŠ Čínská

Vánoce v mateřské škole

Vážení a milí rodiče,
epidemiologická situace nám nepřeje k tomu, abychom uskutečňovali předvánoční akce v takovém rozsahu na který jsme byli zvyklí.
Přesto se budeme snažit dětem vytvořit příjemnou předvánoční atmosféru plnou tradic a zvyků.
4. 12. 20 v pátek k nám již tradičně zavítají poslové z nebe a z pekla - zajištěno interními zaměstnanci školy.
16. 12. 20 proběhne v dopoledních hodinách ve všech třídách vánoční nadílka - snad přijde i Ježíšek.

Každoročně se snažíme v adventním čase potěšit seniory z DPS Šlejnická, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Letošní rok nebude výjimkou, i když akce bude probíhat s jinou organizací s ohledem na epidemiologická opatření - dárečky pro seniory vyrábíme, ale změna bude spočívat v jejich předání. V minulých letech předávaly dárky uvnitř v budově vybrané děti ze třídy Medvědů, které ještě potěšily babičky a dědečky pásmem koled. Letos uspořádáme pro seniory koncert pod širým nebem dne 17. 12. 2020 (v zahradě DPS pod okny seniorů - účastnit se budou všechny děti včetně zaměstnanců školy. Víme že toto období je pro seniory velmi náročné, proto je chceme alespoň touto cestou potěšit.


PŘEJEME VŠEM KRÁSNÝ NADCHÁZEJÍCÍ ADVENT, HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ 
KOLEKTIV ZAMĚSTNANCŮ MŠ ČÍNSKÁ