SBĚR PAPÍRU

MILÍ RODIČE,

OD PONDĚLÍ 28. 1. 2019 MÁTE OPĚT MOŽNOST NOSIT SBĚR, OBJEDNALI JSME PRO MATEŘSKOU ŠKOLU KONTEJNER.

PŘISTAVENÍ KONTEJNERU: 28. 1. 2019

ODVOZ KONTEJNERU: 1. 2. 2019 V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH

KDE: VJEZD U KUCHYNĚ MŠ

FINANČNÍ VÝTĚŽEK ZE SBĚRU PAPÍRU JE PRŮBĚŽNĚ ZASÍLÁN POŘÁDAJÍCÍ FIRMOU NA ÚČET KLUBU RODIČŮ. KE DNI 31. 12. 2018 JSME UMÍSTĚNI NA 26. MÍSTĚ ZE 45 PŘIHLÁŠENÝCH ŠKOL.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE SPOLU S NÁMI DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJÍ.

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA PLAVÁNÍ

Milí rodiče,
máte ještě možnost přihlásit své dítě na plavání. Máme poslední 4 volná místa.
Přihlásit se můžete u paní provozní Irenky v budově A.

UKONČENÍ SBĚRU VÍČEK

Z DŮVODU ZMĚNY PODMÍNEK PRO SBĚR VÍČEK (TŘÍDĚNÍ VÍČEK, ODVOZ VÍČEK DO OLOMOUCE) JSME NUCENI UKONČIT TENTO SBĚR.

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮ, KTEŘÍ PODPOROVALI SVÉ DĚTI VE SBĚRU VÍČEK, A TÍM POMÁHALI DÍVCE S NEMOCÍ MOTÝLÍCH KŘÍDEL (RODIČE NEMOCNÉ DÍVKY TÉŽ VELMI DĚKUJÍ ZA POMOC).

Městské tábory - LÉTO 2019

1. Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Termín : 8. – 12. července 2019 denně od 8.00 -17.00 hod.

Věk : 4 – 11 let

Cena : 1970,-Kč

V ceně je zahrnut program, strava 3x denně (oběd + 2 svačiny), celodenní pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, pronájem prostor včetně hyg. potřeb a energií,  materiál, pojištění.

Dozor vč.programu zajišťují kvalifikovaní a zkušení pedagogové specializovaní na práci s dětmi předškolního a školního věku (učitelé MŠ, vychovatelé ŠD). Mají za sebou i několikaletou táborovou činnost včetně příslušných pravidelných školení.

Program:

Tábor je určen nejen pro děti, které již školku navštěvují, ale i pro jejich starší sourozence či kamarády, s kterými chtějí prožít při celotáborové hře „Z pohádky do pohádky “ léto plné dobrodružství, legrace a zábavy. Zkušení a trpěliví lektoři je provedou prvními krůčky táborového života, což jim možná nepřímo poslouží i jako příprava na budoucí „velký tábor“. Strávíme krásné dny v kamarádském prostředí, nebude chybět ani zpívání s kytarou, výtvarná činnost, výlety, diskotéka a spousta dalších překvapení. Při hrách a soutěžích si děti ověří své schopnosti a dovednosti a naučí se mnoho nového.

Kapacita příměstského tábora je omezena na 18 účastníků, pedagogický dozor zajišťují 2 lektorky. Klademe důraz především na kvalitu programu a bezpečnost dětí.

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha-6, Dejvice
Rezervace:

Kontaktní osoba (lektor): Jaroslava Maxová

2. HRNEČKU VAŘ

Termín: 8. – 12. července 2019 denně od 8 do 17 hodin
: 1900,- Kč (16-20 dětí) / 2200,- Kč (10-16 dětí)
Věk
: 4-11 let

V ceně je zahrnut program, strava 3x denně (oběd + 2 svačiny), celodenní pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, pronájem prostor včetně hygienických potřeb a energií, materiál, pojištění. Kapacita tábora je omezena na 20 dětí, minimální počet účastníků pro otevření tábora je 10 dětí.

Program:
Tábor je určen pro děti, které školku již navštěvují, ale i pro jejich sourozence či kamarády, kteří rádi pomáhají v kuchyni a chtějí si užít spoustu zábavy a legrace nejen při vaření.
Zkušené a trpělivé lektorky je naučí základy vaření a pečení, vytvoří s nimi pomůcky do kuchyně a nebude chybět ani výtvarná činnost, výlety, sportovní hry a nakonec vyhlášení táborové kuchařské soutěže. Strávíme krásné dny v kamarádském prostředí při společném tvoření v přírodě a při hrách a činnostech se naučíme mnoho nových a zajímavých věcí.

Dozor vč. programu zajišťují kvalifikovaní a zkušení pedagogové specializovaní na práci s dětmi předškolního a školního věku. Mají za sebou i několikaletou pedagogickou činnost včetně příslušných pravidelných školení.
Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají za dozoru pedagogického personálu.
Objekt a zahrada školky plně vyhovují hygienickým a bezpečnostním požadavkům, zároveň jsou dobrou základnou i při špatném počasí. Klademe důraz především na kvalitu programu a bezpečnost dětí!

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha 6, Dejvice
Kontaktní osoba: Věra Sommrová (třída Berušky)

3. TVOŘÍLEK

TERMÍN: 29. 7. 2018 – 2. 8. 2018

ČÁSTKA: 2350,-Kč

KAPACITA DĚTÍ: 31
VĚK: 3,5 -10 let

REŽIM DNE:
8,00 – 8,30h evidence, volné hry dětí ve třídě Motýlci

8.30 – 9,00h dopolední svačinka

9,00 – 11,30h tvoření v ateliéru, na zahrádce (dle počasí)

11,30 – 12,00h oběd

12,00 – 13,00h odpočinek a vyprávění pohádek

13,00 – 15,00h tvoření na zahrádce, v ateliéru (dle počasí)

15,00 – 17,00h pobyt na zahrádce, ve třídě Motýlci (dle počasí)

STRAVA: dopolední a odpolední svačinka, oběd

LEKTORKY: Karolína Zborníková, Jaroslava Kaprová, Lenka Fialová

TVOŘENÍ: Výtvarná činnost – práce s netradičními materiály a recyklace

PŘÍJEM REZERVACÍ:

Osobně: Třída Motýlci

Telefonicky: 730 848 678

PLATBA: do dvou týdnů od rezervace 1100,-Kč a to převodem.

Účet:1314344011/3030 Air Bank
do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno dítěte.

Kompletní částka 2350,-Kč by měla být uhrazena nejpozději do 31. 5. 2018. Výjimky pouze na základě předchozí dohody osobně, nebo emailem.

VŠEOBECNĚ PLATÍ, ŽE DĚTI BUDEME ZAPISOVAT VE SPRAVEDLIVÉM POŘADÍ A POKUD SE KAPACITA NAPLNÍ, ZBÝVAJÍCÍ DĚTI EVIDUJEME
JAKO NÁHRADNÍKY PRO PŘÍPAD, ŽE BY SE NĚKDO V PRŮBĚHU PŘÍJMACÍHO ŘÍZENÍ ODHLÁSIL.

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha-6, Dejvice

Kontaktní osoba: Karolína Zborníková (třída Motýlci)

CO NÁS ČEKÁ V MĚSÍCI LEDNU

Téma: „Leden, za kamna vlezem....“

Cíle:

„My tři králové, jdeme k vám, štěstí zdraví přejeme vám!“
„Bude zima, bude mráz, kam se ptáčku, kam schováš?“
Ptáčci a lesní zvířátka v zimě a stopy ve sněhu.
Zimní radovánky a sporty.
Leden, za kamna vlezem, aneb, co vše na nás tento měsíc přichystal?
Moje město – jak se žije ve městě a na vesnici?

Akce:
Návštěva předškoláků v základních školách