PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ II.

Milí rodiče,
dnes to je pondělí 25. 3. 2019 máme u 3 zaměstnanců potvrzený nedostatek protilátek proti spalničkám a z toho vyplývá lékařský dohled spočívající
v průběžné kontrole zdravotního stavu daných zaměstnanců. Z toho 1 učitelka musí zůstat s okamžitou platností doma v karanténě.
O dalším vývoji situace vás budeme nadále informovat.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O SPALNIČKÁCH

Milí rodiče,
jak jsme slíbili, rádi bychom vás informovali o aktuální situaci.
K dnešnímu dni známe výsledky vyšetření u 6 zaměstnanců.
Tito zaměstnanci  disponují dostatečnou ochrannou hladinou protilátek proti onemocnění spalničkami.
Další výsledky vyšetření budou známy v průběhu příštího týdne.
O dalším vývoji vás budeme informovat.

Veronika Ryvolová, ředitelka školy

PS : Držte nám palce Smile

PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ

Milí rodiče,
chtěli bychom vás seznámit s aktuální situací. V tuto chvíli máme od Hygienické stanice Hlavního města Prahy nařízen tento postup:
Každému zaměstnanci je nařízen lékařský dohled. V případě zjištění nedostatečné hladiny ochranných protilátek u zaměstnance bude daný zaměstnanec v nařízené karanténě do 5.4.2019. V případě nařízení karanténního opatření u vícero zaměstnanců nebude možno zajistit obvyklý chod mateřské školy. Výsledky odběrů budou známy během příštího týdne.
Dále se mateřská škola až do ukončení karanténních opatření nesmí účastnit hromadných akcí – plavání, návštěva ZŠ apod.
Z výše uvedeného vyplývá, že lekce plavání dne 27. 3. a 3. 4. 2019 jsme nuceni zrušit a v tuto chvíli jednáme o zajištění náhradních termínů. Dále se ruší návštěva v ZŠ Emy Destinnové a návštěva knihovny třídy Vrabci.
O dalším vývoji situace Vás budeme  informovat.

Veronika Ryvolová, ředitelka školy

INFORMACE O ŠKOLE V PŘÍRODĚ

Milí rodiče,
zápisová tabulka na ŠKOLU V PŘÍRODĚ , která se bude konat v termínu od 10.6. – 16.6.2019,
bude vyvěšena dne 2.4.2019 na nástěnce Kroužky v budově A.

NOVÉ FOTOGRAFIE

Do fotogalerie ve třídě Berušky bylo přidáno hodně nových fotografií - vaření, výtvarné práce i jiné aktivity