SBĚR PAPÍRU - PŘESUNUTÍ TERMÍNU

Z DŮVODU TECHNICKÉ ZÁVADY NA STRANĚ DODAVATELE SE TERMÍN PŘISTAVENÍ KONTEJNERU NA SBĚR PAPÍRU PŘESOUVÁ NA 16.11. - 23.11. 2018.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Milí rodiče,
v listopadu proběhne fotografování dětí v termínech:

BERUŠKY a KOŤATA dne  15. 11 2018 od 9 hodin
MYŠKY a MOTÝLCI dne 12.11.2018 od 9 hodin
VRABCI a MEDVĚDI dne 9.11.2018 od 9 hodin.

V nabídce je:
SPOLEČNÉ TABLO za 100,- Kč
PORTRÉT DÍTĚTE 10x15 za 30,- Kč, 15x23 za 60,- Kč
FOTO S VÁNOČNÍM MOTIVEM 10x15 za 30,- Kč , 15x23 za 60,- Kč

Ukázka fota s vánočním motivem je vyvěšena na hlavních nástěnkách obou budov.
Do úterý 6. 11. 2018 nahlaste třídním učitelkám počty vámi vybraných fotografií.
Platba za fotografie bude vybírána až po dodání fotografií

ZMĚNA HESLA DO FOTOGALERIE

Vážení rodiče,
přístupové heslo do fotogalerie bylo ke dni 8.10. 2018 změněno. Požádejte své třídní učitelky o nové přístupové heslo.
Zároveň vás moc prosíme, abyste přihlašovací údaje sami nijak neupravovali ani neměnili heslo, znemožnili byste tím přístup do fotogalerie ostatním uživatelům.
Děkujeme za pochopení.

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

Školní rok 2018/19 začíná v pondělí 3. 9. 2018.

V době PODZIMNÍCH ŠKOLNÍCH PRÁZDNIN – pondělí 29. října a úterý 30. října 2018, provoz na škole omezen – třídy spojeny.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
budou po dohodě se zřizovatelem zahájeny
v sobotu 22.prosince 2018 a skončí v úterý 1. ledna 2019. ŠKOLA BUDE UZAVŘENA.
Škola bude znovu otevřena ve středu 2. ledna 2019.

Jednodenní POLOLETNÍ PRÁZDNINY školáků připadnou na pátek 1. února 2019.

JARNÍ PRÁZDNINY
v délce jednoho týdne jsou stanoveny: od 18.2. – 24.2. 2019, provoz na škole omezen – třídy spojeny

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY:
čtvrtek 18. dubna 2019 - provoz na škole omezen - třídy spojeny.

HLAVNÍ PRÁZDNINY začínají v sobotu 29. června 2019 a končí v neděli 1. září 2019.
PROVOZ NA ŠKOLE PŘERUŠEN.

V době hlavních prázdnin proběhnou při naší mateřské škole městské tábory.

Škola se znovu otevře v pondělí 2.
září 2019.

MAMINKO, TATÍNKU - VÍTE, CO POTŘEBUJI S SEBOU DO ŠKOLKY?

Vedete své dítě poprvé do školky a nevíte co bude potřebovat? Připravili jsme pro vás seznam potřebných věcí:

- bačkůrky
do třídy s pevnou patou (v žádném případě ne pantofle nebo crocsy - chodíme po schodech)
- pohodlné oblečení do třídy tričko s krátkým/dlouhým rukávem slabé tepláky, kalhoty, legíny, sukně, zástěrka  (v létě kraťasy), ponožky, punčocháče
- sportovní oblečení na zahradu tepláky, mikina, bunda, čepice či kšiltovka (dle aktuálního počasí)
(protože se děti při hře venku lehce ušpiní, převlékáme se po návratu z hygienických důvodů do "domácího" oblečení)
- náhradní oblečení (pro případ "nehody") spodní prádlo, tričko, ponožky nebo v zimě punčocháče
- pyžamo - pokud bude dítě chodit domů po odpočinku
- zubní kartáček

Volte oblečení jednoduché, dobře oblékatelné - nevhodné jsou kalhoty se zapínáním na ramenou a zástěrky se zapínáním vzadu, šle pod svetrem nebo zástěrkou, těsné gumy u kalhot, rozbité zipy, malé nebo příliš velké boty. Nezapomeňte, že dítě by mělo mít volný pohyb. Přizpůsobujte oblečení aktuálnímu počasí.

VŠECHNY VĚCI DÍTĚTE BY MĚLY BÝT PODEPSANÉ. Předejdete tak ztrátě nebo záměně.
V šatně má každé dítě k dispozici svou přihrádku, ve které má připravenu plátěnou tašku se svou značkou, do které prosíme uložit náhradní oblečení.

Přejeme vašim dětem, aby se jim u nás líbilo.