LOGOPEDICKÝ PRŮZKUM

VE STŘEDU 27.9.2017 PROVEDE V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH KLINICKÁ LOGOPEDKA MGR. RENÁTA LUKÁŠOVÁ LOGOPEDICKÝ PRŮZKUM U PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ.

INFORMACE O ROZDĚLENÍ DĚTÍ NA KROUŽKY

Rozdělení dětí do kroužku SPORTOVNĚ POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA DĚTÍ
Z organizačních důvodů a vyššího počtu zájemců byly děti rozděleny podle tříd a budov takto:

1. skupina: od 15:00 do 15,45 hodin – přihlášené děti ze tříd Medvědi, Vrabci a Myšky
2.
skupina: od 16:00 do 16:45 hodin přihlášené děti ze tříd Berušky, Koťata, Motýlcci

Rozdělení dětí do kroužku ZPÍVÁNEK
Zájmový kroužek bude tvořit 1 skupinu

Rozdělení dětí do kroužku TANEČKŮ
Z důvodu vyššího počtu zájemců o kroužek jedná vedení školy s DDM o možnosti rozdělení kroužku na 2 skupiny. Konečné rozdělení bude vyvěšeno do 27.9.2017 v obou budovách.

Heslo k fotogalerii

Vážení rodiče,
přístupové heslo do fotogalerie bylo změněno. Požádejte své třídní učitelky o nové přístupové heslo.
Zároveň vás moc prosíme, abyste přihlašovací údaje sami nijak neupravovali ani neměnili heslo, znemožnili byste tím přístup do fotogalerie ostatním uživatelům.
Děkujeme za pochopení.

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Školní rok 2017/18 začíná v pondělí 4. 9. 2017.

V době Podzimních školních prázdnin – čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2017, provoz na škole omezen – třídy spojeny.

Vánoční prázdniny
budou po dohodě se zřizovatelem zahájeny
v sobotu 23.prosince 2017 a skončí v pondělí 1. ledna 2018. ŠKOLA BUDE UZAVŘENA.
Škola bude znovu otevřena v úterý 2. ledna 2018.

Jednodenní pololetní prázdniny školáků připadnou na pátek 2. února 2018.

Jarní prázdniny
v délce jednoho týdne jsou stanoveny: od 12.2. – 18.2. 2018, provoz na škole omezen – třídy spojeny

Velikonoční prázdniny
:
čtvrtek 29. března 2018 - provoz na škole omezen - třídy spojeny.

Hlavní prázdniny
začínají v pondělí 2. července 2018 a končí v pátek 31. srpna 2018.
PROVOZ NA ŠKOLE PŘERUŠEN.

V době prázdnin proběhnou při naší mateřské škole městské tábory.

Škola se znovu otevře v pondělí 3.
září 2018.

MAMINKO, VÍŠ CO POTŘEBUJI S SEBOU DO ŠKOLKY?

Vedete své dítě poprvé do školky a nevíte co bude potřebovat? Připravili jsme pro vás seznam potřebných věcí:

- bačkůrky
do třídy s pevnou patou (v žádném případě ne pantofle nebo crocsy - chodíme po schodech)
- pohodlné oblečení do třídy tričko s krátkým/dlouhým rukávem slabé tepláky, kalhoty, legíny, sukně, zástěrka  (v létě kraťasy), ponožky, punčocháče
- sportovní oblečení na zahradu tepláky, mikina, bunda, čepice či kšiltovka (dle aktuálního počasí)
(protože se děti při hře venku lehce ušpiní, převlékáme se po návratu z hygienických důvodů do "domácího" oblečení)
- náhradní oblečení (pro případ "nehody") spodní prádlo, tričko, ponožky nebo v zimě punčocháče
- pyžamo - pokud bude dítě chodit domů po odpočinku
- zubní kartáček

Volte oblečení jednoduché, dobře oblékatelné - nevhodné jsou kalhoty se zapínáním na ramenou a zástěrky se zapínáním vzadu, šle pod svetrem nebo zástěrkou, těsné gumy u kalhot, rozbité zipy, malé nebo příliš velké boty. Nezapomeňte, že dítě by mělo mít volný pohyb. Přizpůsobujte oblečení aktuálnímu počasí.

VŠECHNY VĚCI DÍTĚTE BY MĚLY BÝT PODEPSANÉ. Předejdete tak ztrátě nebo záměně.
V šatně má každé dítě k dispozici svou přihrádku, ve které má připravenu plátěnou tašku se svou značkou, do které prosíme uložit náhradní oblečení.

Přejeme vašim dětem, aby se jim u nás líbilo.