Napsali o nás

PODĚKOVÁNÍ ZA SBĚR VÍČEK 2016/17

Děkujeme vám za vytrvalou pomoc při sběru víček pro našeho syna Danielka. Vážíme si této pomoci a jsme rádi, že můžeme i tímto způsobem vnímat, jak lidem na Danielkovi záleží. Každým rokem se nám daří nasbírat větší objem plastových víček. Jen za rok 2016 jsme již odevzdali víčka za více než 24 000,- Kč. Za ně jsme Danielkovi pořídili především pomůcky do školky, kam začal od září chodit a kde se mu moc líbí.
DĚKUJEME s přátelským pozdravem rodiče Danielka

SBĚR VÍČEK - PODĚKOVÁNÍ 2015/16

···DĚKUJEME···

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zapojili a stále zapojují do sbírky víček pro našeho syna Danielka. Je to pro nás velká pomoc i povzbuzení, protože vidíme, že lidem okolo nás na Danielkovi záleží.

V roce 2015 jsme odevzdali víčka v celkové hodnotě 23 899 Kč. Nově jsme Danielkovi pořídili elektrický vozíček, který může ovládat sám a který by mu měl pomoct ve větší samostatnosti a nezávislosti.
Děkujeme a doufáme, že s námi budete sbírat i v dalším roce!

S přátelským pozdravem rodiče Danielka

SPOLUPRÁCE S RÁDIEM JUNIOR

Návštěva ZOO Dvůr Králové, která se uskutečnila v rámci školy v přírodě, přinesla dětem nejen zážitek ze světa zvířat africké přírody, ale i možnost seznámení se s prací redaktorů rozhlasového vysílání. V areálu ZOO jsme byly pořádány o spolupráci při natáčení přímého přenosu rádia Junior v zastoupení šéfredaktorky paní Zory Jandové a ředitele ZOO Dvůr Králové. Děti se staly přímými účastníky vysílání. Po krátkém interview s paní učitelkou se děti zpěvem, společně se Zorou Jandovou, zapojily do přímého přenosu.

Po skončení přenosu jsme se dohodli na další spolupráci s rádiem Junior a paní Zorou Jandovou, která pro děti vystupuje se svým programem.

Email od Zory Jandové ze dne 17. 6. 2014

Milá paní učitelko,

moc děkuji za zprávu, hned to předám kolegyním z týmu. Pozdravujte děti. Přijedeme se na Vás v novém školním roce podívat. To ještě domluvíme. Brzy se Vám někdo ozve a Ušouny do vašich 4 tříd pošleme. Můžete soutěžit i mezi sebou. Klidně za Vámi přijedeme natočit reportáž. Mám radost, kdykoli potkám takové nadšenkyně, jako jste byly Vy. Děti Vás totiž z "nadšenectví" usvědčily - byly skvělé.

Mějte se hezky.

Zora Jandová