objevujeme svět kolem nás i po prázdninách

Projekty

Naše škola se zapojuje do různých projektů včetně grantových projektů podporovaných MČ  Praha 6.

CHARITATIVNÍ PROJEKT NA SBĚR NEPOTŘEBNÉHO OŠACENÍ

Od dne 19. 9. 2019 je v mateřské škole trvale umístěn kontejner na nepotřebné ošacení v rámci níže uvedeného projektu.

JEDNÁ SE O CHARITATIVNÍ PROJEKT NA PODPORU FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ - KLOKÁNEK, KDY V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE BUDE UMÍSTĚN KONTEJNER NA POUŽITÉ OBLEČENÍ. RODIČE DĚTÍ I ZAMĚSTNANCI ŠKOLY ZDE MOHOU ODKLÁDAT NEPOTŘEBNÉ OŠACENÍ , SPÁROVANOU OBUV ČI HRAČKY, PRO KTERÉ JIŽ NENÍ VYUŽITÍ.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE DO TOHOTO CHARITATIVNÍHO PROJEKTU ZAPOJÍ SPOLU S NÁMI.

PROJEKT MŠ ČÍNSKÁ - ŠABLONY II

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU:
"CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0013132"

NÁZEV PROJEKTU:
"PERSONÁLNÍ PODPORA V MŠ ČÍNSKÁ"

DOBA TRVÁNÍ PROJEKTU:
1.5. 2019 - 30.11. 2020

CÍLE PROJEKTU:

1. Personální podpora MŠ

Školní asistent (hlavním cílem projektu je usnadňování přechodu dětí z MŠ do ZŠ)

2. Projektový den v MŠ

PROJEKT - "PŘEČTI"

Mezigenerační setkávání – „Mezi námi, o.p.s.“

Projekt je zaměřený na podporu sociálního cítění u dětí, propojuje příjemným a nenásilným způsobem svět seniorů a dětí. Čtecí babička jednou týdně dochází do třídy Motýlci předčítat dětem pohádku. Děti tak mají možnost těšit se na každotýdenní vyprávění nebo čtení od své kouzelné babičky, která svým laskavým přístupem dětem předává své zkušenosti a klid. Babičky na oplátku mohou načerpat energii z radosti a upřímnosti našich nejmenších.

PROGRAM PODPORY VÝUKY CIZÍCH JAZYKŮ - JAZYKOVÁ 6

Vedení mateřské školy o tento program podpory každoročně žádá a v minulých letech byly žádosti vždy kladně vyřízeny. V důsledku toho, měly děti v posledním roce před školou odpolední zájmový kroužek  "HRAJEME SI S ANGLIČTINOU" zdarma.

Ve školním roce 2019/2020 vedení školy opětovně o program podpory zažádalo a naší žádosti bylo vyhověno.