Reportáže

NAPSALI O NÁS

DĚKUJEME VÁM MILÉ DĚTI, ŽE KRESLÍTE OBRÁZKY, DĚKUJEME VÁM MILÍ RODIČE, ŽE SVÉ DĚTI PODPORUJETE PŘI KRESLÍCÍCH VÝZVÁCH.
JIŽ SI NAŠICH OBRÁZKŮ A VZKAZŮ VŠIMLA I MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6.

VESELÉ VELIKONOCE

PŘEJEME CO NEJVÍCE POHODOVÉ VELIKONOCE A HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ!!!

ZAMĚSTNANCI ŠKOLY

SVĚTOVÝ DEN POROZUMĚNÍ AUTISMU

STEJNĚ JAKO V LOŇSKÉM ROCE SE I V SOUČASNÝCH TĚŽKÝCH PODMÍNKÁCH ZAPOJUJEME MODROU BARVOU DO PODPORY SVĚTOVÉHO DNE AUTISMU.

DEZINFIKUJEME NAŠÍ ŠKOLKU

Milé kolegyně,
moc vám všem děkuji za váš přístup. Je vidět, že tuto práci děláte srdcem a že pro vás není problém věnovat svůj volný čas školce, když je potřeba. Jsme perfektní tým.
Ještě jednou velké díky všem Veronika Ryvolová

MASOPUST 2020

Tradičně, jako každý rok, jsme vyšli s dětmi do ulic v masopustních maskách vlastní výroby. Každá třída měla jedno téma, jedno společné maskování. Třída Myšek se proměnila v členy královské rodiny – dívky s královskými čelenkami a chlapci s maskami rytířů, třída Motýlků se proměnila v nebezpečnou smečku lvů, ze třídy Koťátek se vyrojil roj roztodivných mušek, třída Berušky si "upekla" klobouky s koláčů, jitrnic a jelítek, třída Medvědů se proměnila v pestrobarevné harlekýny a třída Vrabců se změnila v roztomilá zvířátka. Tato neobvyklá, leč krásná formace se za doprovodu učitelek a některých rodičů vypravila ve čtvrtek 20. 2. 2020 v 10:15 hodin do Dejvických ulic. Aby nás bylo hodně slyšet, tak jsme dětem rozdali hudební nástroje, kterými jsme řinčeli a do toho jsme napodobovali zvuky zvířátek. Vyšli jsme z ulice Čínská, dále jsme postupovali ulicí Na Dionýsce, Bechyňovou, směrem k Flemingovu náměstí a vzhledem k tomu, že nám začalo pršet, tak jsme se vydali zpět do naší školky ulicemi Stavitelskou a Zemědělskou. Náš okruh se proti předešlým letům poněkud zvětšil a přestože nám počasí nepřálo, tak jsme si letošní Masopust užili s úsměvem na rtech.