MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

Přivítali jsme nové kamarády

Dne 1.října 2014 jsme mezi sebou přivítali nové kamarády. Takže - hurá, už jsme konečně v plném počtu. Ve zrekonstruované budově se dětem velmi líbí. Naše kuchyň, je vybavená novým gastro zařízením a paní kuchařkám se nyní lépe a pohodlněji vaří. I v prostoru tříd jsou novinky: nové podlahy, barevná výmalba, nové vestavné skříně na hračky a ve dvou třídách přibyly zimní zahrady. V suterénu školy byla vybudována nová tělocvična, kterou využijeme jak pro plnění našich výchovně-vzdělávacích cílů, tak i pro odpolední zájmové kroužky. I jazyková učebna Sněhurka dostala nový kabát: barevná výmalba, nový koberec, nástěnky i nábytek.

Na pozemku školy dále pokračuje stavba nové budovy, díky níž budeme moci  přivítat v naší škole dalších 56 nových kamarádů, kteří budou navštěvovat třídy Berušek a Motýlků. Všichni se na ně moc těšíme....