Výběrové řízení 60/14

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ  č. 60/2014

Mateřská škola Čínská poptává firmu na dodávku

2 SHODNÝCH SESTAV ŠATEN PRO 2X28 DĚTÍ, KAŽDÉ DÍTĚ BUDE MÍT SVŮJ BOX S MOŽNOSTÍ ULOŽENÍ VĚCÍ DO SAMOSTATNÉ SCHRÁNKY,
POVĚŠENÍ OBLEČENÍ NA HÁČEK, POSEZENÍ NA LAVICI SE ZÁDY
PRO OCHRANU STĚNY, CELKEM PRO 56 DĚTÍ.
POPIS:   PODNOŽÍ S ODDĚLENÝMI PŘÍČKAMI Z LTD K UKLÁDÁNÍ PŘEZŮVEK
SEDÁK LTD + ABS HRANA
HORNÍ POLICE KOMPLET LTD
HORNÍ BOX S ODDĚLENÝMI PŘÍČKAMI Z LTD
NOHY OPATŘENY KLUZÁKY
ROZMĚRY: DÉLKA: 5 815 + 1 650 + 1 350
HLOUBKA: 500
VÝŠKA: 1 400
U JEDNOTLIVÉHO NÁBYTKOVÉHO VYBAVENÍ NENÍ UVEDEN KONKRÉTNÍ VÝROBCE, OBRÁZKY VYBAVENÍ JSOU POUZE INFORMATIVNÍ A SLOUŽÍ K PRINCIPIELNÍMU KONSTRUKČNÍMU A VZHLEDOVÉMU DEFINOVÁNÍ STANDARDU PROVEDENÍ. PŘÍPADNÝ DODAVATEL MŮŽE NAVRHNOUT I ALTERNATIVNÍ VZHLED A PROVEDENÍ VÝROBKU PŘI
ZACHOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH FUNKČNÍCH PARAMETRŮ. NÁBYTKOVÉ VYBAVENÍ BUDE CERTIFIKOVÁNO DODAVATELEM PRO POUŽITÍ V MŠ.

Do nabídky požadujeme vypsat: jednotkovou cenu bez DPH, jednotkovou cenu včetně DPH, celkovou cenu zakázky bez DPH, včetně DPH, montáže a dopravy.
Cenové nabídky dle našich požadavků zasílejte na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na adresu školy v zalepené obálce „ Výzva 60/2014 “ do 8. 8. 2014.

Hodnotící kritérium – nejnižší nabídková cena.

Termín realizace zakázky: září 2014.

Platební podmínky: požadujeme platbu na fakturu po dodávce zboží.
Bližší informace podá Veronika Ryvolová – ředitelka školy.

Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu, doplnění nebo upřesnění podmínek výzvy, právo odmítnout všechny nebo výzvu zrušit bez udání důvodu.
Zadavatel si vyhrazuje právo omezit rozsah poptávkového řízení.
Zadavatel předložené nabídky nevrací.
Náklady spojené se zpracováním nabídky zadavatel uchazečům nehradí.

V Praze dne 31. 7. 2014 Veronika Ryvolová, ředitelka školy