objevujeme svět kolem nás i po prázdninách

ČLENOVÉ VÝBORU KLUBU RODIČŮ

Vystupují jako zástupci ostatních rodičů daných tříd, kteří se na ně mohou obracet se svými návrhy a dotazy ohledně činnosti klubu. Pravidelně se scházejí společně s vedením MŠ (vedení vystupuje jako partner a navrhovatel) a plánují, co je potřeba udělat, kde pomoci, kam a na co uvolnit vybrané finance z fondu KLUBU RODIČŮ.
IČ KLUBU RODIČŮ    45240523

Členové klubu rodičů pro školní rok 2017 - 2018

PŘEDSEDA:
Ing. Petra Korbasová, Ph.D.
POKLADNÍK:
Ing. Kateřina Nezdarová

ZÁSTUPCI TŘÍD:

BERUŠKY:

KOŤATA:

MOTÝLCI:

MYŠKY:

PhDr.Sylvie Černá PhD. (sylviecerna@volný.cz)

VRABCI:

MEDVĚDI: