MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

VYZVEDNUTÍ VĚCÍ DĚTÍ Z MŠ

Vážení rodiče,
pokud do mateřské školy vaše dítě již v tomto školním roce nenastoupí a chcete si vyzvednout osobní věci, konzultujte tuto skutečnost s námi telefonicky na telefonních číslech pro budovu A i B dle toho, kterou budovu vaše dítě navštěvuje.
Paní učitelky vám věci připraví k vyzvednutí.


INFORMACE PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ: (děti odcházející po prázdninách do základní školy)

Do konce června odevzdejte do školky OMLUVNÝ LIST, který musí být vyplněn do 13.3. 2020. Od tohoto dne byla MŠ uzavřena.
Od 24.5. 2020 není třeba omluvný list vyplňovat vzhledem k tomu, že v současné době není docházka dětí do školek a škol povinná. Dále si vyzvedněte pracovní listy vašeho dítěte a osobní věci  - rovněž po telefonické domluvě.
Děkujeme za spolupráci