MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Milí rodiče,
děkujeme za zaslání vyplněných dotazníků ohledně zájmu o docházku dětí do školky od 25.5. 2020. V tuto chvíli připravujeme školu na znovuotevření, do konce týdne budou na webu MŠ vyvěšeny podmínky, za kterých budou děti do školky docházet. Současně vám i informace přepošleme na email spolu s novým čestným prohlášením, které budete při nástupu dětí odevzdávat. Všechny děti, u kterých rodiče projevili o docházku zájem mohou v případě splnění podmínek nastoupit.
S ohledem na organizaci provozu školy bude pro všechny přihlášené děti  otevřeno na 1. týden (25.5. - 29.5.)  5 tříd. V budově A 3 třídy, v budově B 2 třídy.
Přejeme všem pohodový den 
Veronika Ryvolová a kolektiv zaměstnanců MŠ čínská