Městské tábory - LÉTO 2019

1. Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Termín : 8. – 12. července 2019 denně od 8.00 -17.00 hod.

Věk : 4 – 11 let

Cena : 1970,-Kč

V ceně je zahrnut program, strava 3x denně (oběd + 2 svačiny), celodenní pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, pronájem prostor včetně hyg. potřeb a energií,  materiál, pojištění.

Dozor vč.programu zajišťují kvalifikovaní a zkušení pedagogové specializovaní na práci s dětmi předškolního a školního věku (učitelé MŠ, vychovatelé ŠD). Mají za sebou i několikaletou táborovou činnost včetně příslušných pravidelných školení.

Program:

Tábor je určen nejen pro děti, které již školku navštěvují, ale i pro jejich starší sourozence či kamarády, s kterými chtějí prožít při celotáborové hře „Z pohádky do pohádky “ léto plné dobrodružství, legrace a zábavy. Zkušení a trpěliví lektoři je provedou prvními krůčky táborového života, což jim možná nepřímo poslouží i jako příprava na budoucí „velký tábor“. Strávíme krásné dny v kamarádském prostředí, nebude chybět ani zpívání s kytarou, výtvarná činnost, výlety, diskotéka a spousta dalších překvapení. Při hrách a soutěžích si děti ověří své schopnosti a dovednosti a naučí se mnoho nového.

Kapacita příměstského tábora je omezena na 18 účastníků, pedagogický dozor zajišťují 2 lektorky. Klademe důraz především na kvalitu programu a bezpečnost dětí.

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha-6, Dejvice
Rezervace:

Kontaktní osoba (lektor): Jaroslava Maxová

2. HRNEČKU VAŘ

Termín: 8. – 12. července 2019 denně od 8 do 17 hodin
: 1900,- Kč (16-20 dětí) / 2200,- Kč (10-16 dětí)
Věk
: 4-11 let

V ceně je zahrnut program, strava 3x denně (oběd + 2 svačiny), celodenní pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, pronájem prostor včetně hygienických potřeb a energií, materiál, pojištění. Kapacita tábora je omezena na 20 dětí, minimální počet účastníků pro otevření tábora je 10 dětí.

Program:
Tábor je určen pro děti, které školku již navštěvují, ale i pro jejich sourozence či kamarády, kteří rádi pomáhají v kuchyni a chtějí si užít spoustu zábavy a legrace nejen při vaření.
Zkušené a trpělivé lektorky je naučí základy vaření a pečení, vytvoří s nimi pomůcky do kuchyně a nebude chybět ani výtvarná činnost, výlety, sportovní hry a nakonec vyhlášení táborové kuchařské soutěže. Strávíme krásné dny v kamarádském prostředí při společném tvoření v přírodě a při hrách a činnostech se naučíme mnoho nových a zajímavých věcí.

Dozor vč. programu zajišťují kvalifikovaní a zkušení pedagogové specializovaní na práci s dětmi předškolního a školního věku. Mají za sebou i několikaletou pedagogickou činnost včetně příslušných pravidelných školení.
Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají za dozoru pedagogického personálu.
Objekt a zahrada školky plně vyhovují hygienickým a bezpečnostním požadavkům, zároveň jsou dobrou základnou i při špatném počasí. Klademe důraz především na kvalitu programu a bezpečnost dětí!

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha 6, Dejvice
Kontaktní osoba: Věra Sommrová (třída Berušky)

3. TVOŘÍLEK

TERMÍN: 29. 7. 2018 – 2. 8. 2018

ČÁSTKA: 2350,-Kč

KAPACITA DĚTÍ: 31
VĚK: 3,5 -10 let

REŽIM DNE:
8,00 – 8,30h evidence, volné hry dětí ve třídě Motýlci

8.30 – 9,00h dopolední svačinka

9,00 – 11,30h tvoření v ateliéru, na zahrádce (dle počasí)

11,30 – 12,00h oběd

12,00 – 13,00h odpočinek a vyprávění pohádek

13,00 – 15,00h tvoření na zahrádce, v ateliéru (dle počasí)

15,00 – 17,00h pobyt na zahrádce, ve třídě Motýlci (dle počasí)

STRAVA: dopolední a odpolední svačinka, oběd

LEKTORKY: Karolína Zborníková, Jaroslava Kaprová, Lenka Fialová

TVOŘENÍ: Výtvarná činnost – práce s netradičními materiály a recyklace

PŘÍJEM REZERVACÍ:

Osobně: Třída Motýlci

Telefonicky: 730 848 678

PLATBA: do dvou týdnů od rezervace 1100,-Kč a to převodem.

Účet:1314344011/3030 Air Bank
do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno dítěte.

Kompletní částka 2350,-Kč by měla být uhrazena nejpozději do 31. 5. 2018. Výjimky pouze na základě předchozí dohody osobně, nebo emailem.

VŠEOBECNĚ PLATÍ, ŽE DĚTI BUDEME ZAPISOVAT VE SPRAVEDLIVÉM POŘADÍ A POKUD SE KAPACITA NAPLNÍ, ZBÝVAJÍCÍ DĚTI EVIDUJEME
JAKO NÁHRADNÍKY PRO PŘÍPAD, ŽE BY SE NĚKDO V PRŮBĚHU PŘÍJMACÍHO ŘÍZENÍ ODHLÁSIL.

MŠ Čínská 33/1950, 160 00 Praha-6, Dejvice

Kontaktní osoba: Karolína Zborníková (třída Motýlci)