objevujeme svět kolem nás i o prázdninách

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2018 V MŠ ČÍNSKÁ

LETNÍ TÁBOR S TVOŘÍLKEM 2018

Termín : 30. 7. – 3. 8.  2018 denně od 8.00 -17.00 hod.

Věk : 4 – 11 let

Cena : 2350,-Kč

Kapacita: 21 dětí

V ceně je zahrnuto:

strava 3x denně (oběd + 2 svačiny)

celodenní pitný režim

výtvarný materiál pro tvoření

pedagogický a zdravotnický dozor (3 kvalifikovaní lektoři)

pronájem prostor

energie

zdravotnický materiál

pojištění

Dozor zajišťují 3 kvalifikované lektorky, které mají několikaletou pedagogickou praxi,
nejen s dětmi předškolního věku.

Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají pod dozorem pedagogického personálu.

Program:

Tábor je určen nejen pro děti, které již školku navštěvují, ale i pro jejich starší sourozence, či kamarády, kteří rádi tvoří a chtějí si užít spoustu tvořivé legrace a zábavy.
Zkušené a trpělivé lektorky je naučí základy práce s keramikou a další netradiční, výtvarné techniky. Strávíme společně krásné dny v kamarádském prostředí při společném tvoření a naučíme se spoustu nových a zajímavých věcí.

Objekt a zahrada školky plně vyhovují hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

Zároveň jsou dobrou základnou i při špatném počasí. Pracovat budeme v prostorách Tvořílkova ateliéru a naším zázemím bude třída Motýlků. V případě pěkného počasí tvoříme na školní zahradě v Zelené učebně.

Kapacita městského tábora je omezena na 21 účastníků, pedagogický dozor zajišťují 3 lektorky. Klademe důraz především na kvalitu programu a bezpečnost dětí.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezervace: Karolína Zborníková (lektorka)

Telefonní číslo: 730 848 678

Výdej přihlášek: - přihláška bude zaslána e-mailem na základě rezervace,