objevujeme svět kolem nás

MŠ Čínská

REPORTÁŽ O NÁVŠTĚVĚ U VOJÁKŮ 2017

V ÚTERÝ DNE 25.4.2017 JSME NAVŠTÍVILI SOUSEDNÍ POSÁDKOVÉ VELITELSTVÍ, SE KTERÝM JIŽ 3. ROKEM SPOLUPRACUJEME.
VOJÁCI PRO NÁS PŘIPRAVILI OPĚT PŘÍJEMNÉ DOPOLEDNE. SEŠLI JSME SE NA HLAVNÍM NÁDVOŘÍ A SHLÉDLI PRŮPRAVU NÁSTUPU ZAČÍNAJÍCÍCH VOJÁKŮ, POTÉ JSME BYLI  ROZDĚLENI DO ČTYŘ SKUPIN. KAŽDÁ SKUPINA PRACOVALA POD VEDENÍM JEDNOHO VOJÁKA. NA ČTYŘECH STANOVIŠTÍCH SE DĚTI MOHLY SEZNÁMIT S KAŽDODENNÍ PRACÍ VOJÁKŮ. UKÁZALI NÁM RŮZNÉ DRUHY ZBRANÍ, PROHLÉDLI JSME SI PROSTORY POSÁDKOVÉHO VELITELSTVÍ A ZAHRÁLI SI SPOLEČNÉ HRY, KTERÉ U DĚTÍ ROZVÍJELI POSTŘEH. NA ROZLOUČENOU DĚTI DOSTALY UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY - OMALOVÁNKY, ROZVRHY HODIN, PRAVÍTKA, PEXESA A OBRÁZKY BOJOVÉ TECHNIKY. DĚTI JAKO PODĚKOVÁNÍ PRO VOJÁKY NAMALUJÍ OBRÁZKY.
JSME RÁDI, ŽE SE TATO SPOLUPRÁCE PODAŘILA PANÍ ŘEDITELCE NAVÁZAT A BUDEME V NÍ RÁDI NADÁLE POKRAČOVAT.