MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

SPOLUPRÁCE SE ZÁKLADNÍMI ŠKOLAMI 2017

ZŠ BÍLÁ

Návštěvy základní školy Bílá se zúčastnilo 35 dětí. Děti byly rozděleny do tří skupin do druhých tříd. Paní učitelky ve všech skupinách naše děti vlídně přivítaly. Děti shlédly ukázkovou hodinu, která byla směsí všech předmětů se kterými se v základní škole setkají. Děti byly zapojeny do počítání, kreslení, prvouky i seznamování s písmenky. Škola nabízí i práci s interaktivní tabulí a ve výuce používá IPady.


ZŠ ANTONÍNA ČERMÁKA

Návštěvy základní školy Antonína Čermáka se zúčastnilo 29 předškoláků. Děti byly rozděleny do 4 skupin do prvních, druhé a třetí třídy. V rámci seznamování se se základní školou představily paní učitelky dětem psaní velkých písmen, děti hledaly na obrázcích slova začínající písmenem B, zopakovaly si poznatky o ročních obdobích a žáci ZŠ zahráli jedné skupině pohádku O dvanácti měsíčkách. Další skupina našich předškoláků se seznámila s prostorem velké tělocvičny, kde probíhalo cvičení v anglickém jazyce.