MŠ Čínská

objevujeme svět kolem nás

Get Adobe Flash player

MĚSTSKÝ TÁBOR 2015

V průběhu července v termínu  13.- 17.7.2015 proběhl v naší školce již 3. ročník městského tábora. Tábor byl určen nejen pro děti, které již školku navštěvovaly, ale i pro jejich starší sourozence či kamarády, dále i pro děti z ostatních školek a škol. Při celotáborové hře „Z pohádky do pohádky III" , zaměřené na ekologické téma, jsme prožili týden plný dobrodružství a zábavy. Při záchraně přírodní říše společně s elfy, trpaslíky a lesními bytostmi jsme si zasoutěžili, zasportovali, naučili se něco o přírodě a užili si i spoustu legrace. Strávili jsme krásné dny v kamarádském prostředí, nechyběla ani výtvarná činnost, zpívání, diskotéka a spousta dalších činností. Díky velmi příznivému počasí mohlo být zařazeno i více výletů a děti trávily většinu času v přírodě, což poskytovalo velký prostor i pro poznávání přírody a ekologickou výchovu. Při hrách a soutěžích si děti ověřily své schopnosti a dovednosti a naučily se i mnoho nového. Na konci byly všechny děti oceněny za své výkony diplomem a cenami.