STŘÍPKY ZE ŠVP 2015

8. DEN - NEDĚLE
A UŽ JSME ZASE U MAMINEK A TATÍNKŮ.
7. DEN - SOBOTA
Dnešní den začal oslavou 6. narozenin Marušky ze třídy Medvědů. Po krátké oslavě a sladké hostině jsme si stačili ještě pohrát na louce u chaty. Odpoledne nás čekalo hledání pokladu. Po splnění všech úkolů, které pro nás přichystali lesní skřítkové jsem se konečně dočkali. Hledáme poklad. A našli jsem ho. HURÁ!!!
6. DEN - PÁTEK
Krásné slunné dopoledne jsme využili k hrám na louce a k výuce angličtiny. Osvěžili jsme se melounem a šli jsme si hrát se stany a soutěžit v hodu na cíl. Odpoledne jsme v lese stavěli domečky pro skřítky a cestou zpět do chaty hráli hru "Trpasličí schovávaná". Den skončil táborákem a pečením buřtíků.
5. DEN - ČTVRTEK
Dopoledne jsme pomáhali hledat ztracené klíče dešťovým vílám. Našli jsme je přivázané v pavučině. Odkud jsme je donesli do lesa skřítkům, kteří je předají vílám. A výsledek se dostavil. Dnes ani kapička, což jsme ocenili při odpoledním výletu do ZOO Dvůr Králové.
4. DEN - STŘEDA
Dopoledne jsme se vypravili do nedalekého lesa, postavit skřítkům domečky. Cestou jsme se pozdravili s velbloudicí Alinou a jejím mládětem. V lese jsme potkali tisíciletého Enta (starý pařez), který nám dal za úkol uvařit lektvar pro babu Jagu, která nám pomůže domluvit dešťovým vílám. Tak jsem se odpoledne pustili do vaření lektvaru.
Denně kontrolujeme děti, jestli nemají klíšťata.
3. DEN - ÚTERÝ
Sportovní dopoledne (hod na terč, slalom s míčkem a hokejkou, házení kroužků na cíl), běžecký závod ve dvojicích. Odpoledne míčové hry na hřišti při kterých se děti seznámily se studenty gymnázia, kteří s námi bydlí v kempu. S mini jsme si zahráli fotbal. Večer předávání diplomů. Kresba zážitků z pobytu. V průběhu celého dne pečlivě dodržujeme pitný režim a stále nám tu chutná. Pokračujeme i ve studiu angličtiny.
2. DEN - PONDĚLÍ
Jsme všichni v pořádku, nikomu se nestýská, dobře jíme a chutná nám. K obědu jsme měli guláš. V noci spokojeně spinkáme a všem se nám tu líbí. Zlobí nás jen počasí!
1. DEN - NEDĚLE
Cesta probíhá hladce. První zastávka v Jičíně je za námi a pokračujeme v cestě.
Jsme v cíli přivítala nás Svatá Kateřina.

21:00 Seznámili jsme se s novým prostředím, pohráli jsme si venku ve stanech. Moc jsme si pochutnali na krupicové kaši a po hygieně jsme ulehli do postýlek. Všichni jsme v pořádku a sladce spinkáme.